Poznati finalisti projekta "Budi Vip student"

Wed, 11/20/2013 - 15:19 -- admin
15.03.2013.

Predstavnici kompanije Vip mobile odabrali su 40 finalista u okviru projekta "Budi Vip student" akademske 2012/2013 godine, nakon što se na individualnim intervjuima predstavilo 60 studenata. Top 40 nadmetaće se za titulu "Vip studenta" na finalnom vikendu u Vrdniku,12. i 13. aprila.

Odluka o finalistima doneta je na osnovu rezultata ostvarenih tokom studija, nivoa poznavanja engleskog jezika, lične motivacije svakog od prijavljenih studenata, ali i pokazane energičnosti, kreativnosti i interesovanja.

Ovogodišnji finalisti projekta "Budi Vip student" su:

1. Aleksandar Rankov, Elektrotehnički fakultet, Beograd
2. Aleksandra Čampar, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
3. Aleksandra Kebić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
4. Aleksandra Sarić, Ekonomski fakultet, Beograd
5. Anja Klešćek, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
6. Bojana Nikolić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
7. Boris Perović, Elektrotehnički fakultet, Beograd
8. Darija Medvecki, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
9. Đorđe Petrović, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
10. Ivana Glišić, Ekonomski fakultet, Kragujevac
11. Ivana Koprivica, Ekonomski fakultet, Beograd
12. Jelena Bajšić, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
13. Jelena Reljić, Ekonomski fakultet, Novi Sad
14. Jelena Sretenović, Elektrotehnički fakultet, Beograd
15. Jovan Đukić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
16. Jovan Turanjanin, Elektronski fakultet, Niš
17. Jovana Stanković, Ekonomski fakultet, Beograd
18. Lazar Deretić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
19. Marija Đokić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
20. Marija N. Marković, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
21. Marija J. Marković, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
22. Marija Popović, Elektrotehnički fakultet, Beograd
23. Mihailo Jokić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
24. Milica Drajić, Saobraćajni fakultet, Beograd
25. Miloš Maksimović, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
26. Miodrag Brkljač, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
27. Natalija Milošević, Ekonomski fakultet, Novi Sad
28. Nebojša Muljava, Prirodno-matematički fakultet, Beograd
29. Nemanja Patrnogić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
30. Nenad Živić, Prirodno-matematički fakultet, Niš
31. Nevena Nešković, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
32. Petar Radosavljević, Elektrotehnički fakultet, Beograd
33. Predrag Perišić, Ekonomski fakultet, Novi Sad
34. Radoslav Pantić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
35. Sonja Đorđević, Elektrotehnički fakultet, Beograd
36. Stefan Tomić, Elektronski fakultet, Niš
37. Tanja Božić, Ekonomski fakultet, Novi Sad
38. Velimir Stanišić, Ekonomski fakultet, Beograd
39. Veselin Mrvić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
40. Živan Marinković, Ekonomski fakultet, Novi Sad

Zvanična podrška

Medijski partneri

Partneri

Studentske organizacije