Odabrani finalisti projekta „Budi Vip student“ generacije 2011/2012

Wed, 11/20/2013 - 15:32 -- admin
24.02.2012.

Kompanija Vip mobile odabrala je 40 finalista projekta „Budi Vip student”, generacije 2011/2012, koji će nastaviti takmičenje za Vip stipendije u trećem i, ujedno, finalnom krugu. Finalisti su odabrani nakon obavljenih individualnih intervjua sa 61 studentom koji je učestvovao u drugom krugu selekcije.

Kriterijumi koji su tokom individualnih intervjua uticali na donošenje odluke o kandidatima za finalni krug selekcije su: motivacija za prijavljivanje na konkurs „Budi Vip student“, motivacija za dalje usavršavanje u oblasti telekomunikacija, ostvareni rezultati tokom studija, interesovanja i aktivnosti studenata van fakulteta, komunikacijske veštine, proaktivnost, energičnost, kreativnost, sposobnost za prevazilaženje postavljenih ciljeva, sklonost ka individualnom/timskom radu i nivo poznavanja engleskog jezika.

Finalisti projekta „Budi Vip student" (po abecednom redu) su:

1. Aleksandra Milić, Prirodno matematički fakultet, Novi Sad
2. Branislav Rajković, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
3. Darija Petropoljac, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
4. Dean Ljubisavljević, Saobraćajni fakultet, Beograd
5. Dušan Đorđević, Ekonomski fakultet, Niš
6. Dunja Radišić, Saobraćajni fakultet, Beograd
7. Duška Coja, Elektrotehnički fakultet, Beograd
8. Igor Vranjković, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
9. Ivana Macuzić, Ekonomski fakultet, Kragujevac
10. Jovana Tomović, Ekonomski fakultet, Novi Sad
11. Jovana Trišić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
12. Katarina Ivanović, Ekonomski fakultet, Beograd
13. Katarina Matijašević, Ekonomski fakultet, Beograd
14. Timea Nosak, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
15. Nataša Mrvaljević, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
16. Maja Urošević, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
17. Marko Milunović, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
18. Milan Đorđević, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
19. Milica Kotur, Ekonomski fakultet, Beograd
20. Jovana Dadić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
21. Stanislava Bivolarević, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
22. Mladen Dikić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
23. Nikola Stankov, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
24. Olja Milovanov, Ekonomski fakultet, Subotica
25. Radmilo Krstonijević, Prirodno matematički fakultet, Novi Sad
26. Predrag Igrić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
27. Predrag Savić, Ekonomski fakultet, Beograd
28. Sandra Orlić, Ekonomski fakultet, Beograd
29. Mirko Topalović, Saobraćajni fakultet, Beograd
30. Vuk Matić, Saobraćajni fakultet, Beograd
31. Ana Anastasijević, Elektrotehnički fakultet, Beograd
32. Zorana Kostić, Ekonomski fakultet, Niš
33. Nikola Cvetković, Elektronski fakultet, Niš
34. Milica Mladenović, Ekonomski fakultet, Niš
35. Miodrag Stanojević, Elektrotehnički fakultet, Beograd
36. Milica Stojković, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
37. Ivan Vučićević, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
38. Ivona Petrinjak, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
39. Jelena Veličković, Elektrotehnički fakultet, Beograd
40. Milan Jocevski, Elektrotehnički fakultet, Beograd

Zvanična podrška

Medijski partneri

Partneri

Studentske organizacije